1398/09/03 16:20
برگزاري دومين جلسه هيات انديشه ورز جوانان استان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: مشکلات و مسائل جوانان استان باید احصا گردد و با تشکیل بانک اطلاعات جوانان، برنامه ریزی لازم در این حوزه صورت پذیرد.

دومین جلسه هیات اندیشه ورز جوانان استان مرکزی به ریاست اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی و با حضور سجادی مدیرکل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی و اعضای هیات مذکور در محل استانداری برگزار گردید.

اکرمی  در دومین جلسه سال جاری هیات اندیشه ورز جوانان استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در این جلسه باید در وهله اول به موضوعاتی پرداخت که با دستاورد و خروجی مناسب برای تمامی جوانان استان مرکزی همراه باشد.

وی ادامه داد: هیات اندیشه ورز جوان استان باید از ساختار مناسب برخوردار باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: مشکلات و مسایل جوانان استان مرکزی باید احصا و بر اساس اولویت بندی به آن ها پرداخته شود.

اکرمی اظهار کرد: پس از اولویت بندی باید بانک اطلاعات جوانان تشکیل شود و سپس برنامه ریزی لازم در این حوزه صورت پذیرد.

وی با اشاره به لزوم فراهم سازی شرایط تفریح برای جوانان بیان داشت: این تفریح باید متناسب با فرهنگ، منطقه جغرافیایی، هنجارها و... باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: جوانان با مشکل اشتغال مواجه هستند و برای رفع این مساله باید نیازهای اقتصادی را شناسایی کنند و بر اساس آن با راه اندازی استارتاپ ها و ایده های کارآفرینی به رونق اشتغال جوانان کمک کرد

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved