Portal_background_image

نشست هم انديشي و بررسي مسائل و مشكلات اجراي دور دوم بازرسي توسط اعضاي سازمانهاي مردم نهاد

نشست هم انديشی و بررسی مسائل و مشكلات اجرای دور دوم بازرسی توسط اعضای سازمانهای مردم نهاد در بحث پيشگيری، آموزش و مقابله با ويروس كرونا در سطح استان

نشست بازرسیین از اماکن رفاهی، اقامتی، بهداشتی و درمانی اراک به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به حضور اکرمی معاون سياسی، امنيتی و اجتماعی استانداری مرکزی، سجادی مدير كل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، دکتر بختیاری فرماندار شهرستان اراک، نماینده مجمع خیرین سلامت استان، بازرسین داوطلب در حوزه سمن ها و دیگر مسئولين مربوطه عصر روز سیزدهم مردادماه سالجاری در محل در استانداری مرکزی برگزار شد.

🖌 مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: ضمن تقدیر و تشکر از بازرسین داوطلب در حوزه سمن ها که به صورت ۷۳ تیم در سطح استان ساماندهی و در حال بازرسی می باشند که در موج اول ویروس کرونا بازرسی هایی توسط بازرسین دواطلب در حوزه سمن ها صورت گرفت که کارنامه درخشانی از خود بجا گذاشتند و کمک شایانی را به استان کردند.

🖌 سجادی اشاره نمود: هم اکنون در موج دوم ویروس کرونا هم مانند موج اول بازرسی ها به قوت هر چه تمام تر توسط این گرامیان در حال انجام است که جا دارد مجددا تشکر کنم و انتظار می رود همگان با رعایت فاصله گذاری هوشمند، استفاده مرتب از ماسک و رعایت بهداشت فردی از همه گیری این ویروس منحوس جلوگیری شود.

🖌 دکتر بختیاری فرماندار شهرستان اراک اضافه کرد: از بازرسین محترم داوطلب به صورت ویژه قدردانی میکنم که گزارشات را روزانه کتباً به این فرمانداری ارائه میدهند که توسط تیم تحلیل فرمانداری بررسی و نکات قابل توجه سریعاً با کمترین زمان ممکن پیگیری و تذاکرات لازم حتی در حد پملپ به واحد متخلف مربوطه ابلاغ میشود، ما اعتقاد داریم سازمانهای مردم نهاد بازوان توانمندی هستند که در شرایط گوناگون یار و یاور مردم شریف استان می باشند.

🖌 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ضمن جمع بندی نهایی اشاره کرد: بنده اعتقاد دارم بازرسین محترم در سمن ها می توانند بسیار تاثیر گذار باشند و در فرایند بازرسی ها اثر بخش عمل کنند که نتیجه آن انشاا... کمتر بیمار و گرفتار شدن مردم عزیزمان باشد.

🖌 اکرمی بیان داشت: نتایج بازرسی ها از اهم موضوعات است که باید مستند سازی شود و از طریق فضای قدرتمند مجازی، اصحاب رسانه و صدا و سیما پخش شود و موضوعی که همه دستگاه های اجرایی و اصناف باید مد نظر قرار دهند این است که کلیه پروتکل های ابلاغی را باید تمام و کمال رعایت کنند، چرا که همه روزه زیر ذربین دقیق بازرسین در سطح استان قرار دارند و گزارشارت مرتب به ما ارسال میشود و هر جا که نیاز باشد قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

🖌 وی در پایان افزود:  تشکر ویژه دارم از سمن ها ک بدون هیچ چشم داشت مالی و ...، جان بر کف به مردم شریف استان صادقانه خدمت میکنند و این مسئولیت اجتماعی را همانند موج اول ویروس کرونا با هیچ چیز نمیشود جبران کرد.دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها