Portal_background_image

نشاط اجتماعي بايد مستمر و مداوم در دستور كار قرار گيرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان مرکزی گفت: نشاط اجتماعی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستورکار مسولان فرهنگی و اجتماعی استان قرار گیرد.

اکرمی درجلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی افزود: باید برای توسعه نشاط اجتماعی از ظرفیت موجود به نحو مطلوب تر استفاده شود.    
وی اظهارداشت: علت افزایش افسردگی در جامعه این است که از ظرفیت اجتماعی و فرهنگی جامعه بهینه استفاده نمی شود.         
اکرمی افزود: باید از امکانات موجود بهره گرفت و نباید در انتظار اعتبارات دولتی بود و باید از دولتی شدن نشاط اجتماعی پرهیز شود.      
وی اظهارداشت: برنامه های نشاط اجتماعی نباید تکراری و خسته کننده باشد و برنامه های جذاب باید دراولویت قرار گیرد.         
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان مرکزی گفت: 80 درصد امکانات استان مرکزی پاسخگو نشاط اجتماعی است و کمتر نیاز به اعتبارات مجزا دارد.  
اکرمی در ادامه افزود: اقداماتی که در حوزه اجتماعی استان انجام می شود باید نتایج آن ملموس باشد و مردم بتوانند از رهگذر اقدامات مسولان، متوجه اجرای برنامه ها در سطح استان شوند.
وی اظهارداشت: استان مرکزی در حوزه اجتماعی طبق ارزیابی وزارت کشور کارهای شاخصی انجام داده است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی نیز گفت: سال گذشته از محل تخصیص سازمان اجتماعی کشور 93 میلیارد و 330 میلیون ریال به استان تخصیص یافت که نسبت به سال 96 رشد 244 درصدی داشت که معادل 70 میلیارد ریال است.  
'
غلامرضا فتح آبادی' افزود: 40 میلیارد ریال سال گذشته از محل سکونتگاه های غیرمجاز به استان مرکزی اختصاص و پرداخت شد.    
وی اظهارداشت: این اعتبار برای 11 استان کشور تصویب شد که استان مرکزی بعد از خوزستان و کرمانشاه در جایگاه سوم قرار دارد    .
مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی گفت: 30 میلیار ریال این اعتبارات به ورزش و جوانان، معاونت اجتماعی بسیج، تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد و اداره کل زندان های استان تخصیص یافته است.
فتح آبادی افزود: 220 میلیارد و 800 میلیون ریال نیز به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی و 360 میلیارد و 740 میلیون ریال هم برای سکونتگاه های غیررسمی در نظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: برنامه نمایه و عمل دفتر اجتماعی استانداری مرکزی در سال جاری نیز ادامه دارد و نشست ها نیز به صورت تجمیع برگزار می شود
در این نشست از دستگاه های فعال در برنامه نمایه و عمل استانداری مرکزی با اهدای لوح تجلیل شد.

 


 دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها