Portal_background_image

مديران از مانع تراشي بر سر راه سرمايه گذاران پرهيز كنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی گفت: برای سرمایه گذاران نباید مانع تراشی کرد و یکی از رسالت های مدیران در استان دعوت ازسرمایه گذاران به منظور فعالیت درحوزه های مختلف است

بهروز اکرمی در جلسه شورای اداری شهرستان دلیجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار داشت: تمام جامعه مدیون خون شهدایی هستند که والاترین سرمایه یعنی جان خود را در راه اسلام و انقلاب فدا کردند.

وی ادامه داد: اگر بدانیم این مقام و منصب مرهون خون شهدا است، دیگر ساعت انجام کار مفهومی ندارد البته به این موضوع واقف هستیم که برای انجام کار نیاز به منابع مالی و امکانات است اما، هیچ مدیری در جمهوری اسلامی حق متوقف شدن ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی بیان کرد: مدیر جمهوری اسلامی مدیری است که شبانه روز تلاش کند، کار عقلانی، حساب شده، دقیق و منظم و تمام وقت انجام دهد و انتظار می رود تمامی مدیران این رویه را مدنظر قرار دهند.

اکرمی با بیان اینکه شناخت نسبت به حوزه استحفاظی یکی از وظایف مدیران شهرستانی است، اظهار کرد: روسای ادارات شهرستان دلیجان باید نسبت به حوزه استحفاظی خود اطلاعات داشته باشند و تمامی ظرفیت ها، مسایل، مشکلات و چالش های موجود را احصا کنند.

وی افزود: مدیر بی اطلاع مدیر توانمندی نیست، ما به عنوان مسئولین اجرایی خدمتگزار مردم هستیم و نباید به حرف بسنده شود بلکه باید در عمل اثبات شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تاکید کرد: برای اثبات خدمت گذاری به مردم باید به طور مستقیم به آنها مراجعه کرد، قانون را به نفع مردم مطرح کنیم تا به رفع مشکل منجر شود. فرماندار و شورای اداری باید ارتباط مردم با مسئولین را روان سازی کنند.

اکرمی گفت: نوع مواجهه ما با مردم و مشکلات آنها مهم است، یک مدیر علمی باید با مردم طوری برخورد نماید که اعتماد آن را به دنبال داشته باشد، اگر با آنها صادقانه برخورد کنیم پاسخ صادقانه دریافت خواهیم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به نام گذاری امسال به نام رونق تولید اظهار کرد: رونق تولید با سخنرانی ایجاد نمی شود وظیفه شرعی تمامی مدیران دستگاه های اجرای طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در زمینه رونق تولید، اجرایی کردن آن است.

وی گفت: برای ایجاد شغل باید سرمایه گذاری کرد در این صورت به رشد اقتصادی و تولید شغل منجر می شود. لذا برای سرمایه گذاران نباید مانع تراشی کرد و یکی از رسالت های مدیران شهرستانی دعوت از سرمایه گذاران به منظور سرمایه گذاری در تمامی حوزه ها از قبیل اقتصاد، صنعت و است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد: شرایط کشور شرایط ویژه ای است و با انجام کار معمول نمی توان نتیجه ای از پیش برد، مردم باید رونق تولید را لمس کنند.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به انتخابات امسال گفت: وزارت کشور مجری انتخابات است و مردم تعیین کننده نماینده مجلس هستند. باید سعی کنیم انتخاباتی سالم، شفاف، قانونی و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود و عملکرد مدیران در میزان رضایتمندی مردم موثر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: فراهم ساختن امکانات تفریحی سالم برای مردم و افزایش رضایتمندی مردم نوعی دیگر از نشاط اجتماعی است. جامعه امروز ما به امید و نشاط اجتماعی نیاز دارد، دستگاه های اجرایی باید برای زنده نگاه داشتن امید و نشاط در جامعه تلاش کنند.

وی افزود: شورای اداری نباید یک شورای سمبلیک باشد باید هم افزایی ایجاد کند و هر تصمیم گیری در جلسات شورای اداری شهرستان به عنوان مصوبه شورای اداری تلقی و در جلسات بعد بررسی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: مسئولین باید به این نکته توجه کنند که زنجیره تولید و عرضه آن رمز رونق تولید است و باید ارزش افزوده ایجاد کرد.دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها