Portal_background_image

كاهش مشكلات آموزشي مناطق حاشيه‌اي اراك ضروري است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: کاهش مشکلات آموزشی و بهبود کیفیت خدمات به دانش‌آموزان حاشیه نشین اراک ضروری است و باید با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی استان دنبال شود

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به همراه سجادی مدیرکل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی و برخی از مدیران دستگاه های اجرایی روز دوشنبه در آیین آغاز سال تحصیلی با حضور در یکی از مدارس مناطق حاشیه‌ای اراک افزود: گره‌گشایی از مشکلات مدارس مناطق حاشیه‌ای اراک در قالب تفاهم‌نامه بین اداره کل آموزش و پرورش دفتر اجتماعی استانداری مرکزی پی گرفته می‌شود.

وی اظهار داشت: در این طرح هر دستگاه‌اجرایی استان پشتیبان یک مدرسه حاشیه شهرمی شود و  درحد توان به مدرسه کمک می‌کند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: با عملیاتی شدن این طرح بخشی از مشکلات کنونی رفع و به دانش‌آموزان در حوزه های مختلف کمک خواهد شد.

اکرمی افزود: در طرح دوم، سمن‌های فعال در حوزه  آسیب‌های اجتماعی به دانش‌آموزان کم‌بضاعت و مشکل‌دار کمک می‌کند و هر سمن چند مدرسه را تحت پوشش خدمات نرم‌افزاری و تربیتی قرار می‌دهد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: در طرح دیگری اداره برق از محل صرفه‌جویی صدور قبوض، نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان نیازمند تهیه و در اختیار آنان قرار می‌دهد.

 

 

 

 

 دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها