Portal_background_image

تيم شهروند اراك بايد در ليگ برتر حفظ شود

شهرداری باید در اسرع وقت نسبت به معرفی هیات مدیره باشگاه اقدام کند و بعد از استقرار باشگاه شهرداری، تیم به باشگاه شهرداری منتقل شود

اکرمی در نشست بررسی وضعیت باشگاه شهرداری اراک افزود: شهرداری باید در اسرع وقت نسبت به معرفی هیات مدیره باشگاه اقدام کند و بعد از استقرار باشگاه شهرداری، تیم به باشگاه شهرداری منتقل شود.      
وی اظهار داشت: باشگاه شهرداری پس از این فرآیند نسبت به بدهی و ادامه فعالیت تیم تصمیم گیری و با کمک مالی شهرداری و توان مالی بنگاه های اقتصادی استان، مشکلات بدهی برطرف شود.     
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: این استان قطب صنایع کشور به شمار می رود و مردم انتظار دارند بنگاه های اقتصادی در بخش های مختلف در حوزه بهداشت، ورزش و آموزش و پرورش پر رنگ تر حضور داشته باشند.  
اکرمی افزود: کارگروهی در این زمینه در استان تشکیل خواهد شد تا بنگاه های اقتصادی استان در حوزه های اجتماعی و فرهنگی ورود کنند.   
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز گفت: 2 رشته هندبال و والیبال در لیگ برتر فعالیت ورزشی دارند و تحت پوشش قرار دادن این 2 رشته، مطالبه جدی شهروندان استان است.         
عابد حقدادی» افزود: این مهم منجر به حفظ سهیمه لیگ برتر استان خواهد شد و حمایت هایی در این زمینه شکل می گیرد.  
وی اظهار داشت: سایر رشته ها نیز برای تحت پوشش قرار گرفتن باشگاه شهرداری پیشنهاد شده است که با اولویت بندی در کارگروه تخصصی مطرح خواهد شد.


دسته بندی

دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها