Portal_background_image

برگزاري دومين دوره نشست‌هاي تخصصي برنامه عمل و نمايه اجتماعي و فرهنگي استان مركزي

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی از آغاز دومین دوره نشست‌های تخصصی برنامه عمل و نمایه اجتماعی و فرهنگی استان با شرکا در سال جاری خبرداد

فتح‌آبادی، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی آغاز دومین دوره نشست‌های تخصصی برنامه عمل و نمایه اجتماعی و فرهنگی استان با شرکا در سال جاری ظهار نمود: این دوره در راستای بررسی روند اجرای برنامه عمل و نمایه اجتماعی و فرهنگی و به منظور تحقق تفاهم‌نامه‌های مشترک با ۶۶دستگاه اجرایی، نهاد، خبرگزاری، فرمانداری و ... در قالب ۸۸ تفاهم‌نامه با حضور مدیران کل، معاونین و کارشناسان ذی‌ربط آغاز شده است.      
وی ادامه داد: رویکردهای این نشست شامل مواردی از قبیل بررسی میزان تحقق مفاد تفاهم‌نامه‌های مشترک، بررسی و شناسایی چالش‌های تحقق مفاد تفاهیم‌نامه، جمع‌بندی اثر‌بخشی برنامه‌ها، ارزیابی اولیه تقویت رویکرد بین‌بخشی در فعالیت‌ها، بررسی توزیع متعادل برنامه‌ها در سطح استان تاکنون، بررسی میزان بهره‌گیری از ظرفیت نهاد‌های مردمی از آغاز برنامه تاکنون، بررسی تحقق شیوه برگزاری جلسات، بررسی تقویت کارکرد بخش اجتماعی و فرهنگی فرمانداری‌های تابعه، آسیب‌شناسی تحقق برنامه‌ها و اقدامات اجرایی توافق شده، بروز‌آوری تفاهم‌نامه‌ها و برنامه‌ها و در صورت لزوم اصلاح و تقویت آن‌ها و... است.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی افزود: با عنایت به تعداد دستگاه‌های اجرایی و گستره همیاران و شرکای این طرح، نشست‌ها در قالب پنج گروه کاری از قبیل آموزش عمومی و عالی استان، فرهنگی، حوزه آسیب‌ها، فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها، بهداشت و سلامت برگزار می‌شود.
فتح‌آبادی بیان کرد: ارزیابی اولیه از عملکرد شرکای این برنامه حاکی از عزم جدی آن‌ها برای تحقق برنامه‌ها است که خوشبختانه طبق بازه زمانی تعیین کننده در جریان می‌باشد.دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها