Portal_background_image

برگزاري دوره آموزشي ارتقاي سواد رسانه اي براي كاركنان دستگاه هاي اجرايي استان

برگزاری دوره آموزشی ارتقای سواد رسانه ای برای کارکنان دستگاه های اجرایی استان

فتح آبادی مدیرکل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی و دبیرکارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان طی گفتگویی اظهار داشت : در دنیای امروزه رسانه ها نقش فعال و تاثیرگذاری در شکل گیری رفتارهای فردی و اجتماعی دارند، استفاده مستمر از وسایل ارتباط جمعی همچون : تلویزیون، موبایل، اینترنت و... جزءلاینفک زندگی محسوب می شود. به همین دلیل آموزش در حوزه سواد رسانه ای آگاهی ما را درباره این مقوله بیشتر می کنند، به همین منظور مقرر است با حمایت سازمان اموراجتماعی کشوریک "دوره آموزشی ارتقای سواد   رسانه ای با محتوای کاهش آسیب های اجتماعی برای کارکنان دستگاه های اجرایی و همسران آنان برگزار نماید.

ایشان افزود: این طرح در فاز اول خود با تاکید بر آموزش والدین  به عنوان مهمترین عامل در شکل گیری شخصیت  افراد هدف  قرار داده است و در مرحله بعد تمام اقشار جامعه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری در پایان افزود: محتوای و بسته های آموزش پیش بینی شده در این نرم افزار (اپلیکیشن) به مبلغ 250 هزار تومان می باشد که باحمایت سازمان اموراجتماعی کشور بصورت رایگان در اختیار منتخبین استان ها قرار خواهد گرفت.

وی افزود : اجرای مطلوب این دوره در استان ها می تواند نقش موثری در  ارتقاء سطح سواد رسانه ای مخاطبین وکاهش آسیب های فضای مجازی و همچنین آنچه یک خانواده در ارتباط با رفتارهای فناورانه  فرزندش بداند آگاه می شوددفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها