Portal_background_image

برگزاري جلسه تبيين برنامه هاي گام دوم انقلاب اسلامي

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه آینده انقلاب است که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است.

 

 نشست هماهنگی تبیین برنامه‌های گام دوم انقلاب اسلامی به ریاست اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با حضور مدیران کل و مسئولین مربوطه برگزار شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب بیانیه‌ای است که از سوی رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صادر و در آن برای استمرار راه انقلاب اسلامی به تبیین دستاوردهای چهل سال گذشته می‌پردازد، اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه آینده انقلاب است که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است.

اکرمی افزود: استاندار مرکزی به منظور تبدیل این بیانیه به اقدامات و فعالیت‌های اجرایی و جامعه عمل پوشاندن به آن کمیته ویژه‌ای در استان تشکیل داده که قرار است وظایف دستگاه‌ها و ارگان‌های مختلف برای تحقق بندهای این بیانیه به تفکیک مشخص شود.

وی بیان کرد: تقسیم کار دستگاه‌ها و ارگان‌ها بر اساس محورها و دغدغه‌های مقام معظم رهبری صورت گرفته و هر دستگاهی باید تلاش خود را برای محقق شدن بیانیه به کار گیرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: عملکرد دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف در این رابطه به صورت مرتب رصد و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

 دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها