Portal_background_image

اردوي تشكل‌هاي دانشجويي استان مركزي برگزار شد

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی گفت: طی دو روز گذشته اردوی تشکل‌های دانشجویی استان به میزبانی دانشگاه آزاد محلات برگزار شد

فتح‌آبادی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی در گفت‌و‌گوی اظهار نمود: در راستای افزایش همبستگی اجتماعی و ارتقاء نشاط و سرمایه اجتماعی و با توجه به مفاد «برنامه عمل و نمایه اجتماعی و فرهنگی استان» اجرای برنامه‌های مختلفی درحوزه دانشگاه‌‌ها در دستور کار قرار گرفته است که یکی از آن‌ها برگزاری اردوی تشکل‌های دانشجویی استان است.  
وی ادامه داد: این اردو با حضور
۸۰ نفر از مسئولین تشکل‌های سیاسی، نشریات، بسیج، و ... با همکاری دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌‌های استان، فرمانداری شهرستان محلات و مراکز آموزشی عالی استان و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی محلات در ۲۶ و ۲۷ مهرماه برگزار شد.    
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی افزود: رویکرد برگزاری ارودی تشکل‌های دانشجویی مبنی بر بر پرسش، پاسخ و شنیدن نقطه‌ نظرات دانشجویان استان در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و هم‌اندیشی برای بهره‌گیری از ظرفیت دانشگاه‌های استان متمرکز شده بود که مقرر شد هر دو ماه یکبار این‌گونه نشست‌ها برگزار شود.

 

 دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها